Aktualności

Zapraszamy Was świątecznie na Sienną, w tym roku, aż 2 razy: 9 grudnia i 10 grudnia o godz. 18:00.


Koncerty świąteczne to dla nas bardzo szczególne wydarzenie. Na to spotkanie z Wami czekamy okrąglutki rok. Nie dość, że możemy zaprezentować Wam nasz nowy repertuar, to jeszcze, wraz z naszym chórem dziecięcym Sienna Gospel Young, podzielić się wielką radością, miłością i energią płynącą z cudownego czasu Świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku radość jest tysiąc razy większa, bo koncerty łączą się z polską premierą naszego albumu kolędowego! Znalazły się na nim tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, ale… na gospelową nutę :D. Część z nich mogliście usłyszeć już na zeszłorocznych koncertach świątecznych, a co więcej, nie zdradzimy… Możemy za to obiecać, że ze sceny popłynie do Was taka energia, że nie wysiedzicie w ławkach! Boże Narodzenie to przecież najlepszy czas na radosny taniec, muzykę i śpiew :) Przyjdźcie i cieszcie się razem z nami!

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA!!!
Wszystkie wejściówki na oba koncerty są już rozdane, ale nic straconego :D. Zapraszamy 2 grudnia o godz. 18:00 na pierwsze gospelowe granie świąteczne przed Ratusz Bielany.

My już nie możemy się doczekać! Yay! Do zobaczenia 9 lub 10 grudnia na Siennej 68/70.

ZAPRASZAMY!