Aktualności

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w zupełnie nowych aranżacjach, wykonywane przez jeden z największych chórów gospel w Polsce.

Śpiewamy w stylu muzycznym, który popularnie kojarzy się z czarnymi kościołami na przedmieściach Nowego Jorku lub z filmem Zakonnica w przebraniu. Przez kilkanaście lat działalności Chóru udało nam się znaleźć własny styl i połączyć polskie korzenie z amerykańskim brzmieniem. W tym roku świętujemy złoty medal na Europejskiej Olimpiadzie Chórów i Grand Prix of Nations w Rydze, gdzie w lipcu reprezentowaliśmy Polskę w kategorii gospel.

Boże Narodzenie to dla nas czas największej radości ze śpiewania. Po płycie możecie spodziewać się więcej niż tylko wyczarowania świątecznej atmosfery. Piękna polska tradycja Bożonarodzeniowego kolędowania spotyka się tu z muzyką pełną optymizmu, energii i… pazura. Dajcie się porwać kolędzie na gospelową nutę!

Od 17 listopada płyta dostępna jest w salonach Empik i na epik.com http://www.empik.com/koledy-sienna-gospel-choir,p1171367266,muzyka-p

Nie znacie jeszcze naszych kolędowych aranżacji? Zobaczcie krótką kompilację TUTAJ >>

Goście naszych zeszłorocznych koncertów świątecznych mieli możliwość przedpremierowego zakupu naszej płyty.

Zapraszamy na nasze koncerty! Do zobaczenia 9 i 10 grudnia :D