Sienna Singers

Grupa wokalno-instrumentalna powstała w listopadzie 2012 r. Zespół tworzą soliści i wieloletni członkowie Sienna Gospel Choir. Zespół wykonuje repertuar gospel, funky, r’n’b i soul. Zadebiutowali na deskach warszawskiego klubu Tygmont w czerwcu 2013 r. Współpracowali z wieloma światowej sławy artystami, m. in. Krzesimirem Dębskim, Adamem Sztabą, Joshua Nelsonem, Norrisem Garnerem, Jnr’em Robinsonem, Peterem Francisem oraz Ruth Lynch – Waldrone . Grupa wielokrotnie angażowana była przy dużych produkcjach filmowych, radiowych i telewizyjnych. Zespół ma również na swoim koncie wiele koncertów na zamkniętych imprezach komercyjnych.

W 2012 roku po gościnnym występie z duetem Mash Mish w odcinku finałowym Must Be the Music zespół został zaproszony do uczestnictwa w programie. Występ castingowy został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez jury (4xTAK) oraz publiczność w studio.

W ubiegłym roku formacja wystąpiła na Festiwalu Woodstock z projektem Kuba Płucisz i Goście.

W tym roku zespół bierze udział w programie Mam Talent. W tym momencie zakwalifikował się półfinałów na żywo. W ćwierćfinałowym głosowaniu internautów zespół zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich artystów odcinka.

Posłuchaj

Kontakt

Anna Mazurek – Manager
manager@siennagospel.pl
+48 604 161 141