Aktualności

Koncerty Świąteczne Sienna Gospel Choir to już warszawska Bożonarodzeniowa tradycja!

O czym marzymy przed świętami (poza świętym spokojem, oczywiście ;))? Może o nastroju oczekiwania i radości, przypomnienia, co niesie ze sobą ten wyjątkowy czas? Z takim przesłaniem śpiewa właśnie Sienna Gospel Choir. Piękne teksty opowiadające historię Bożego Narodzenia, kolędy w zaskakujących aranżacjach, ujmująca harmonia głosów, które poruszą wasze serca i pełna niesamowitej energii muzyka – to możemy wam zagwarantować!

Sienna Gospel Choir pod dyrekcją Anny Bajak to chór, który podbija serca publiczności na całym świecie (złoty medal i Grand Prix na Europejskiej Olimpiadzie Chórów w Rydze; złoty medal na Międzynarodowym Festiwalu Chórów na Corfu). Dodajmy do tego anielskie głosy dzieciaków z Sienna Gospel Young, przebojowego chóru pod dyrekcją Barbary Wąsiewicz. Czy można sobie wyobrazić wspanialsze wprowadzenie w niepowtarzalną atmosferę Świąt? Hmm… w tym roku dorzucamy jeszcze kwartet smyczkowy – wisienkę na tym świątecznym torcie. Nic dodać, nic ująć!

Zapraszamy na koncerty w dwóch terminach: 13 i 14 grudnia o godz. 19:00.
Adres: Warszawa, ul. Sienna 68/70 
(budynek Kościoła Zielonoświątkowego)

Bilety dostępne na www.sklepik.sienna.waw.pl
Cena regularna: 45 zł, przedsprzedaż do 1 grudnia: 35 zł

Dzieci do 6 roku życia – wstęp wolny

Bilet prześlemy na podany adres email po pomyślnym dokonaniu płatności – prosimy o wydrukowanie biletu lub okazanie go kontrolerowi na urządzeniu mobilnym. Miejsca siedzące, nienumerowane. Zachęcamy do nieco wcześniejszego przybycia.

W TYM ROKU W RAMACH ŚWIĄT NA SIENNEJ, przed i po koncertach zapraszamy na Kiermasz Świąteczny w zimowym ogrodzie budynku kościoła na Siennej 68/70. Podczas kiermaszu oraz koncertu będzie można nabyć płytę Sienna Gospel Choir „Kolędy” oraz płytę Sienna Gospel Young „Wierz!”.