Aktualności

Koncerty świąteczne to dla nas bardzo szczególne wydarzenie. Na to spotkanie z Wami czekamy okrąglutki rok. Nie dość, że możemy, pod czujnym okiem Dyrygent Anny Bajak, zaprezentować nowy repertuar, to jeszcze, wraz z chórem dziecięcym Sienna Gospel Young pod batutą Barbary Wąsiewicz, podzielić się wielką radością, miłością i energią płynącą z cudownego czasu Świąt Bożego Narodzenia. Dodajmy do tego nastrojowe interpretacje przepięknych tradycyjnych kolęd i mamy idealny zestaw świąteczny ;) W tym roku nie będzie inaczej, bo nasze dokonania na międzynarodowych festiwalach: złoty medal Grand Prix of Nations 2017 w Rydze oraz tegoroczny złoty medal na Corfu dodały nam skrzydeł i powera do pracy na najwyższych obrotach!

Czy można sobie wyobrazić wspanialsze wprowadzenie w atmosferę Świąt? To może już zaczniemy kolędowanie?! Posłuchajcie :D

W tym roku zapraszamy na 2 koncerty, 15 i 16 grudnia o godz. 18:00.

Bilety w cenie 25 zł do kupienia:
– w wersji elektronicznej na http://sklepik.sienna.waw.pl/
– w wersji tradycyjnej w sekretariacie Kościoła Zielonoświątkowego na Siennej 68/70 od wtorku do piątku w godz. 9:00 – 16:00 oraz po niedzielnych nabożeństwach (11:30 lub 13:30).
Dzieci do lat 6 – wstęp wolny.

W czasie koncertu będzie możliwość zakupienia płyty “Kolędy” Sienna Gospel Choir wydanej w ubiegłym roku oraz tegorocznej premiery – autorskiego albumu dziecięcego “Wierz!” w wykonaniu Sienna Gospel Young.

My już nie możemy się doczekać!!! Zapraszamy tłumnie. YAY!