Aktualności

0

Ostatnie kilka dni były dla nas absolutnym “rollercoasterem” – ogromny wysiłek, emocje, nadzieje i wiele nowych doświadczeń. Udało się! Mamy sukces.

Oficjalnie potwierdzamy wyniki ogłoszone wczoraj podczas Ceremonii Rozdania Nagród : http://www.interkultur.com/…/news/sing-in-riga-2017-the-wi…/

W Open Competition, Sienna Gospel Choir zwyciężyło w swojej kategorii, Gospel, Spiritual, Music of Faith and Spirit!

W Grand Prix of Nations, w swojej kategorii, Sienna Gospel Choir, otrzymało 91,7 pkt na 100 możliwych, w systemie międzynarodowej punktacji chóralnej i uplasowało się na 3 pozycji, niecałe 3 punkty za zwycięzcami tegorocznego Grand Prix!mTym samym jako złoci medaliści (Tak! Mimo 3 miejsca w kategorii, w oficjalnej klasyfikacji olimpijskiej ta liczba punktów daje nam złoty medal :) ), zakwalifikowaliśmy się do udziału w World Choir Games oraz kolejnych European Choir Games zarówno w Champions Competition, Champions Round oraz Grand Prix of Nations! Czy to nie piękny debiut olimpijski?

Z tego miejsca chcielibyśmy gorąco podziękować tym, bez których ten sukces nie byłby możliwy: Stołeczna Estrada oraz Miasto Stołeczne Warszawa, oficjalnym patronom i sponsorom naszego wyjazdu – to dzięki Wam mogliśmy z dumą reprezentować naszą stolicę i Polskę podczas tego wielkiego międzynarodowego wydarzenia
Dziękujemy również naszym wieloletnim sponsorom, firmie POTIS & VERSO – nasze piękne i kolorowe stroje chóralne to ich zasługa!

Ogromne podziękowania kierujemy do Stołecznego Zboru Kościoła Zielonoświątkowego Sienna, który od lat jest naszym domem i nieustająco wspiera chór w jego działalności.Gorąco dziękujemy organizatorom 3rd European Choir Games & Grand Prix of Nations, organizacji INTERKULTUR i miastu Ryga za ten niesamowity event – THANK YOU!

Przede wszystkim jednak, dziękujemy Panu Bogu, za Jego opiekę oraz niekończące się błogosławieństwa – dzisiaj czujemy się szczególnie obdarowani. Mamy nadzieję, że naszym śpiewem przynieśliśmy Mu chwałę!

Bardzo szczęśliwi, wracamy do domu!