Aktualności

Muzyczna Szkoła Gospel i Sienna Gospel Choir zapraszają na III edycję warsztatów Vocal Perfection!

Po niezwykle udanych poprzednich edycjach i ponad rocznej przerwie, zapraszamy na nową odsłonę niezwykłych warsztatów skierowanych do wokalistów na każdym poziomie zaawansowania.

Warsztaty to intensywny dwudniowy program kształcenia wokalisty.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ WARSZTATÓW>>

Gościem specjalnym i głównym wykładowcą tej edycji będzie Jnr Robinson – znakomity brytyjski artysta, wokalista, trener wokalny i dyrygent koncertujący i prowadzący warsztaty na całym świecie. Jnr spędzi z uczestnikami warsztatów ponad dwa bardzo intensywne dni, pracując w ramach szeregu zajęć grupowych i indywidualnych nad szeroko pojętą sztuką wokalną, improwizacją, interpretacją. Całość zwieńczy finałowy koncert uczestników.
Znakomity głos Jnr’a Robinsona będziemy mogli usłyszeć także na żywo w energetycznym koncercie w towarzystwie gospelowej formacji wokalnej Sienna Singers!

Warsztaty w formie lekcji indywidualnych i wykładów poprowadzą również Anna Bajak – dyrektor artystyczna Szkoły Gospel, dyrygentka Sienna Gospel Choir, kompozytor muzyki do spektakli teatralnych oraz pedagog wokalny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem oraz Adam Czapla – trener wokalny specjalizujący się w cenionej i niezwykle skutecznej technice mix, instruktor wokalny w Szkole Gospel, pracujący i śpiewający z chórem Sienna Gospel Choir.

Oferta warsztatów jest elastyczna i dostosowana dla różnych poziomów zaawansowania wokalistów, warsztaty będą tłumaczone!

Więcej informacji:
Anna Mazurek tel. 604 161 141
Adam Czapla tel. 663 937 444
warsztaty@szkolagospel.pl
Warszawa, Szkoła Gospel ul. Sienna 68/70, 18-20 listopad 2016 r.

Zapraszamy, liczba miejsc ograniczona!