Aktualności

Koncerty Świąteczne SGC 10 i 11 grudnia!

0
Koncerty Świąteczne na Siennej to tradycja, która w tym roku, tak jak nasz chór, obchodzi swoje 20-lecie! Spędźcie z nami wieczór pełen radości, wzruszeń i gospelowej energii. Tego co dobre nigdy za wiele, więc, w tym roku, zapraszamy was na 2 koncerty, w sobotę 10.12 o g. 18:00 oraz w niedzielę 11.12 o g. 18:00.
Chór wystąpi pod dyrekcją niesamowitej Anny Bajak, a zagramy ze wspaniałym zespołem w składzie:
Konrad Kuchciak (piano)
Błażej Chochorowski (bas)
Adam Jędrysik (gitara)
Wojtek Bylica (perkusja)
BILETY dostępne są na sklepik.sienna.waw.pl lub w niedz. po nabożeństwie, o godz. 11:30.
Do 30.11 cena biletów jest niższa, więc zachęcamy do wczesnej rezerwacji
Przed koncertami, naszych gości, zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, od godz. 16:30, czekamy na was ze świątecznymi smakołykami i rękodziełem.
Rozpocznij Święta z Sienna Gospel Choir! Do zobaczenia!

Przesłuchania do chóru 14 września godz. 19:00

0
Zupełnie nie wiemy kiedy to się stało, ale mamy wrzesień, więc….CZAS NA PRZESŁUCHANIA do naszego chóru!
Jeśli KOCHASZ muzykę tak samo jak my, a gospelowe przesłanie, brzmienia, rytmy i harmonie sprawiają, że po prostu FRUNIESZ, to najwyższy czas dołączyć do nas! A to jest bardzo proste:
14 września o godz. 19:00 zjawiasz się na Siennej 68/70 w Warszawie (budynek Kościoła Zielonoświątkowego), wejście furtką od ul. Siennej, poziom -1, sala 3.
Przygotowujesz 1 utwór w stylistyce w której najlepiej się czujesz (nie musi być gospel). Możesz przynieść ze sobą nuty, puścić podkład z YT abo zaśpiewać a’capella. A resztę zostaw w rękach naszej Dyrygentki
Na przesłuchania nie trzeba się zapisywać.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji:
manager@siennagospel.pl
604161141
Zapraszamy
fot. Kamil Tysa (TuOlawa)

Zapraszamy na koncert do Jelcza – Laskowic

0
Jeszcze dobrze nie wróciliśmy, a już trzeba ruszać w dalszą drogę koncertową. Tym razem nasze gospele zabrzmią w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Wokalno-Organowego. Kierunek >Wrocław > a konkretnie JELCZ – LASKOWICE
W skrócie:
Kościół M.M. Kolbego, Jelcz – Laskowice
28 sierpnia godz. 19:00
Wstęp wolny! Przybywajcie

Koncert Peterborough Alive (UK)

0
Przed nami kolejna gospelowa wyprawa. Tym razem z DOBRĄ NOWINĄ lecimy na Peterborough Alive Concert w Wielkiej Brytanii. W sobotę 13 sierpnia, w samo południe, zaśpiewamy w towarzystwie Faith Child i PB Alive Mass Choir. Jeśli mieszkasz gdzieś w okolicy, nie może Cię zabraknąć! Zapraszamy

Koncerty Świąteczne Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young

2

Lista rzeczy, których brakowało nam w erze ”wszystkiego online” jest długa, ale nasze Koncerty Świąteczne są zdecydowanie na 1 miejscu!

Z wieeelką radością ogłaszamy więc, że już 4 i 5 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na Wielki Koncert Świąteczny Sienna Gospel Choir x 2!

 (więcej…)

Koncert SGC dla Peterborough Alive

0
Przed nami sezon gospelowych koncertów. ? Oj tęskniliśmy!
Zaczynamy od Festiwalu Peterborough Alive Concert, na który gorąco was zapraszamy już 22.10 o godz. 18:00.
? Nie możecie, tak na zawołanie, polecieć do UK? Nie szkodzi! Koncert odbywa się w całości online i jest bezpłatny.
Wystarczy zarejestrować się na stronie: bit.ly/peterboroughaliveconcert
ZAPRASZAMY!

Nabór do Sienna Gospel Choir – październik 2021

0

Niczym nieograniczona radość niesienia Dobrej Nowiny w rytmach gospel to właśnie Sienna Gospel Choir! Jeśli chcesz dołączyć do grupy mega entuzjastów i wielbicieli tego gatunku muzycznego, to właśnie nadarza się niepowtarzalna okazja.

Kilka faktów:
Kiedy: 20 października 2021 (środa)
Gdzie: ul. Sienna 68/70 (budynek Kościoła Zielonoświątkowego a zarazem siedziba Szkoły Gospel). Wejście od ul. Siennej (poziom -1), sala 14.
O której: stratujemy o godz. 19:30.
Co przygotować: dowolny utwór w stylistyce w której najlepiej się czujesz (nie musi być gospel). Możesz zaśpiewać a’capella, z podkładem z telefonu, z własnym akompaniamentem…jak Ci wygodniej 

Więcej informacji: Anna Mazurek, tel. 604 161 141
Zapraszamy Was bardzo serdecznie!

Festiwal Psalmów Dawidowych/Honorując Sprawiedliwych i Wykluczonych

0

Jak w ciszy przed burzą, Sienna Gospel Choir przygotowuje się do eksplozji… dźwięków

W czwartek 3.09.2020 r. będziemy mieli ogromny zaszczyt zaśpiewać Oratorium „Psalmy miłości i nadziei” podczas Festiwal Psalmów Dawidowych|Honorując Sprawiedliwych i Ocalonych.

To wyjątkowy koncert, w wyjątkowych czasach, z tym bardziej ważnym przesłaniem.

Zapraszamy! Na scenie, w ponad 100 osobowym składzie. Spotkamy się ze wspaniałymi artystami m.in. Soliści: Kuba Badach, Andrzej Lampert, Basia Gąsienica Giewont, Staszek Plewniak, Joanna Słowińska, Katarzyna LiszczOrkiestra: Orkiestra Akademii Beethovenowskiej Dyrygent: Nikola KołodziejczykZespół: Kamil Barański Music, Szymon Kamykowski Music, Mateusz Pliniewicz, Rafał Stępień, Łukasz Belcyr, Paweł Grzesiuk, Tomasz Bielecki, Damian Niewiński.Muzyka: Michał Jurkiewicz MusicSłowa: Jerzy Łysiński

Festiwal powstał w 2016, jego celem jest tworzenie jedności, pokoju i wymiaru głębokiego zrozumienia między światem żydowskim a chrześcijańskim.

Honorując Sprawiedliwych i Ocalonych. Głównym celem Festiwalu Psalmów Dawidowych, jest przede wszystkim ukazanie dumy z Polaków, którzy nie zawahali się zaryzykować własne życie, by chronić życie innych.