?>

Archiwum

Koncerty Świąteczne na Siennej to tradycja, która w tym roku, tak jak nasz chór, obchodzi swoje 20-lecie! Spędźcie z nami wieczór pełen radości, wzruszeń i gospelowej energii. Tego co dobre nigdy za wiele, więc, w tym roku, zapraszamy was na 2 koncerty, w sobotę 10.12 o g. 18:00 oraz w niedzielę 11.12 o g. 18:00.
Chór wystąpi pod dyrekcją niesamowitej Anny Bajak, a zagramy ze wspaniałym zespołem w składzie:
Konrad Kuchciak (piano)
Błażej Chochorowski (bas)
Adam Jędrysik (gitara)
Wojtek Bylica (perkusja)
BILETY dostępne są na sklepik.sienna.waw.pl lub w niedz. po nabożeństwie, o godz. 11:30.
Do 30.11 cena biletów jest niższa, więc zachęcamy do wczesnej rezerwacji
Przed koncertami, naszych gości, zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, od godz. 16:30, czekamy na was ze świątecznymi smakołykami i rękodziełem.
Rozpocznij Święta z Sienna Gospel Choir! Do zobaczenia!
Zupełnie nie wiemy kiedy to się stało, ale mamy wrzesień, więc….CZAS NA PRZESŁUCHANIA do naszego chóru!
Jeśli KOCHASZ muzykę tak samo jak my, a gospelowe przesłanie, brzmienia, rytmy i harmonie sprawiają, że po prostu FRUNIESZ, to najwyższy czas dołączyć do nas! A to jest bardzo proste:
14 września o godz. 19:00 zjawiasz się na Siennej 68/70 w Warszawie (budynek Kościoła Zielonoświątkowego), wejście furtką od ul. Siennej, poziom -1, sala 3.
Przygotowujesz 1 utwór w stylistyce w której najlepiej się czujesz (nie musi być gospel). Możesz przynieść ze sobą nuty, puścić podkład z YT abo zaśpiewać a’capella. A resztę zostaw w rękach naszej Dyrygentki
Na przesłuchania nie trzeba się zapisywać.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji:
manager@siennagospel.pl
604161141
Zapraszamy
fot. Kamil Tysa (TuOlawa)
Jeszcze dobrze nie wróciliśmy, a już trzeba ruszać w dalszą drogę koncertową. Tym razem nasze gospele zabrzmią w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Wokalno-Organowego. Kierunek >Wrocław > a konkretnie JELCZ – LASKOWICE
W skrócie:
Kościół M.M. Kolbego, Jelcz – Laskowice
28 sierpnia godz. 19:00
Wstęp wolny! Przybywajcie
Przed nami kolejna gospelowa wyprawa. Tym razem z DOBRĄ NOWINĄ lecimy na Peterborough Alive Concert w Wielkiej Brytanii. W sobotę 13 sierpnia, w samo południe, zaśpiewamy w towarzystwie Faith Child i PB Alive Mass Choir. Jeśli mieszkasz gdzieś w okolicy, nie może Cię zabraknąć! Zapraszamy

Niczym nieograniczona radość niesienia Dobrej Nowiny w rytmach gospel to właśnie Sienna Gospel Choir! Jeśli chcesz dołączyć do grupy mega entuzjastów i wielbicieli tego gatunku muzycznego, to właśnie nadarza się niepowtarzalna okazja.

Kilka faktów:
Kiedy: 20 października 2021 (środa)
Gdzie: ul. Sienna 68/70 (budynek Kościoła Zielonoświątkowego a zarazem siedziba Szkoły Gospel). Wejście od ul. Siennej (poziom -1), sala 14.
O której: stratujemy o godz. 19:30.
Co przygotować: dowolny utwór w stylistyce w której najlepiej się czujesz (nie musi być gospel). Możesz zaśpiewać a’capella, z podkładem z telefonu, z własnym akompaniamentem…jak Ci wygodniej 

Więcej informacji: Anna Mazurek, tel. 604 161 141
Zapraszamy Was bardzo serdecznie!

W tym roku z ogromną radością aż dwukrotnie dołączamy się do gry dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Pozostajemy jeszcze w klimacie świątecznym, więc będziecie mieli szansę posłuchać kolęd i pastorałek z naszej najnowszej płyty.

Pierwszy koncert odbędzie się w Służewskim Domu Kultury o godz. 15:00. UWAGA! Niezbędne są wejściówki dostępne od 3 stycznia w SDK, szczegóły znajdziecie TUTAJ >>

Na drugi koncert zapraszamy Was o godz. 18:00 do Blue City, gdzie swój sztab organizuje MDK “Ochota”.

Zagrajcie z nami i Orkiestrą na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

ZAPRASZAMY!